Bezpečnosť a ochrana osobných údajov


Bezpečnosť Vašich údajov

 

Spoločnosť Grandesa kladie na bezpečnosť Vašich údajov vysoký dôraz, preto zabezpečila svoju stránku najbezpečnejším certifikátom s rozšírenou validáciou. Vaše údaje sú chránené certifikátom od spoločnosti GeoTrust, Inc., dcérskej spoločnosti Symantec, ktorá je známa najmä svojim antivírusovým riešením pod názvom Norton. Ako jediná spoločnosť, poskytujúca košele na mieru, Vám zabezpečí operácie s Vašim zákazníckym profilom na našej stránke takouto mierou bezpečnosti.

 

GeoTrust udelila spoločnosti Grandesa certifikát s rozšírenou validáciou, čo znamená že spoločnosť Grandesa bola ako jediná spomedzi výrobcov košieľ na mieru overená prísnymi pravidlami na udelenie takejto formy certifikátu. Tieto pravidlá zahŕňajú overenie existencie a fungovania spoločnosti cez vládne a komerčné subjekty, overenia účtov spoločnosti Grandesa vo finančných inštitúciách a overenia registrácie domén vo všetkých krajinách pôsobenia.

 

Ako rozpoznať najvyššiu mieru zabezpečenia spoločnosti Grandesa?

 

Spoločnosť Grandesa Vám poskytuje, ako jediná spoločnosť poskytujúca košele na mieru, úroveň zabezpečenia, na ktorú ste zvyknutí pri operáciách s Vašim bankovým účtom.

V prehliadači Internet Explorer sa pri prihlásení zafarbí riadok s adresou webovej stránky na zeleno a zámok s názvom spoločnosti indikuje, že ste na bezpečnej stránke.

V prehliadači Firefox sa pri prihlásení na začiatku riadka s adresou webovej stránky zobrazí zelený zámok s názvom spoločnosti, ktorý Vám zaručuje že sa nachádzate na bezpečnej stránke.

V ostatných prehliadačoch ako Opera, Safari alebo na mobilných telefónoch a tabletoch môžete nájsť informáciu o bezpečnej stránke vo forme ikony zámku a názvu našej spoločnosti, prevažne v zelenej farbe, v blízkosti riadka s webovou adresou.

 

Bezpečnosť pri transakciách platobnými kartami

 

Spoločnosť Grandesa neuchováva na svojej stránke žiadne údaje o Vašich platobných kartách, bankových účtoch ani údaje o Vašich kontách spoločnosti PayPal. Pri každej transakcií ste presmerovaní na stránku Vašej finančnej inštitúcie, nakoľko banky sú lídrami v zabezpečovaní týchto údajov. Ospravedlňujeme sa, že musíte zadávať platobné informácie pri každom nákupe znova, no bezpečnosť Vašich údajov je pre nás dôležitejšia.

V prípade, že máte predsa len pochybnosti, môžete využiť službu paypal, prípadne platbu na náš účet priamo z Vášho internet bankingu.

 

Ochrana osobných údajov

 

Spoločnosť Grandesa sa zaväzuje, že neposkytne žiadne údaje o svojich klientoch tretím stranám, ktoré ich plánujú využiť na marketingové účely. Vaše údaje budú použité výlučne pri výrobe a dodaní poštou a kuriérom.