Grandesa


Poznáte to. Prídete do obchodu a skúšate a skúšate a skúšate. A buď vám veci sedia, ale nepáčia sa vám alebo naopak. Potom už konečne nájdete tú správnu kombináciu, akurát sa vám nechce zháňať ich po obchodoch. Na internete je síce množstvo krásnych vecí, ale riskovať trafenie sa do veľkosti a následne riešiť cez poštu reklamácie je tiež zbytočná komplikácia navyše. A navyše, nosiť to isté, čo všetci okolo... to je skôr ženský problém, ale keď si môžem vybrať, prečo nemať originál za rozumnú cenu.

 

Veľmi podobne sme rozmýšľali aj my - autori konceptu grandesa. Sme jednými z vás. Nosíme košele každý deň, pretože musíme, ale aj preto, že chceme. A preto je pre nás dôležité cítiť sa každý deň čo najlepšie. A tak sme sa rozhodli vytvoriť vlastné košele. Ale keďže každý z nás je iný, kocept grandesa je postavený nielen na štýlových látkach a dizajnoch vytvárajúcich nové trendy, ale prioritne na rešpektovaní jedinečnosti a individuality každého z nás. Koncept grandesa vám prinášame formou eshopu a veríme, že bude v internetovom prostredí jedinečný.

 

Sami viete, aké ťažké je trafiť strih a dizajn košele, k tomu ešte látka, detaily? A to všetko bez toho, aby ste si mohli na košeľu siahnuť. Povedali sme si: „A prečo nie?" Treba vymyslieť dobrú mechaniku, nájsť kvalitné látky, šikovné ruky, ktoré vedia dobre, rýchlo a veľa šiť a majú skúsenosti, vymyslieť a spraviť to celé príťažlivým pre naše najbližšie okolie = aj pre vás. S veľkou dávkou trpezlivosti a húževnatosti to predsa musí fungovať.

 

A tak sme naplnili koncept grandesa. Vitajte na našej stránke. Svojmu produktu veríme natoľko, že sme sami prvými nositeľmi košieľ na mieru grandesa. A musím povedať, že hrdými nositeľmi. Dôvodov je hneď viacero. Spolupracujeme so špičkovou slovenskou krajčírskou dielňou z mesta s dlhou odevnou tradíciou, ktorá má dlhoročné skúsenosti so šitím konfekcie (prioritne košieľ). Vyriešili sme podmienky distribúcie a reklamácií tak, aby nemusel byť nikto v strese, že sa pomýli v rozmere a vyhodí peniaze do vzduchu na nepasujúcu košeľu. Také niečo by sa vám nemalo stať, ak budete nasledovať inštrukcie a rady prepracovanej navigácie pri meraní vlastných rozmerov priamo na našej stránke.

 

Navyše máte možnosť vybrať si látky a nechať si ich vzorky fyzicky doručiť ešte pred finálnou objednávkou, aby ste si boli 100%-ne istí, aký materiál kupujete. Tým najdôležitejším lákadlom sú samotné košele a variabilita ich kombinácií v spojitosti s prvkami individuality ako sú osobné monogramy. Vybrali sme hneď niekoľko desiatok kvalitných látok v štyroch rôznych cenových úrovniach s troma základnými strihmi. Najzaujímavejšou možnosťou však je zmerať sa podľa návodu a inštrukcií presne na mieru. Či už podľa rozmerov postavy alebo obľúbenej košele. A k tomu nespočetné množstvo možností kombinácií kontrastov látok na zapínaní, golieri, či manžetách. Možnosť zvoliť si ich tvar a štýl. Vybrať si farbu a tvar gombíkov. A dokonca farbu nití na ich obšitie. A na koniec možnosť personifikovať vlastnú košeľu vyšitím svojich iniciálok rôznym písmom na rôznych miestach.

 

Čo poviete, to už je ozajstná košeľa na mieru! :)

 

To všetko máme pripravené na úvod. Okrem toho pripravujeme množstvo ďalších nápadov. Tešíme sa na vaše reakcie a hodnotenie konceptu grandesa. Veríme, že sa stanete spokojnými a hrdými ambasádormi našej (a zároveň aj vašej) značky grandesa. A tým pomôžete rozvoju celého konceptu prostredníctvom rôznych noviniek a vylepšení, ktorých sa už teraz nevieme dočkať.

 

Vyskúšajte si aj vy nadizajnovať svoj vlastný štýl s konceptom grandesa.

 

 

Vaša grandesa